NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
Kvalitní kuchyně se zárukou

Reference k výrobě kuchyní na míruPro vaší představu představujeme vybrané kuchyně na míru, které byly realizované naší firmou. Na vaše přání je možné jednotlivé kuchyně na míru modifikovat, měnit materiál, doplňky, kování, spotřebiče i celkový design.


Uvedené ceny nejsou aktuální, nové ceny najdete na našem eshopu


Popis kuchyně na míru - ANTIK

kuchyně na míru Antik - materál olše kuchyně na míru Antik - materál olše kuchyně na míru Antik - materál olše kuchyně na míru Antik - materál olše kuchyně na míru Antik - materál olše

Tato kuchyň na míru je vyrobena korpusy lamino Olše o síle 18 mm, pracovní deska o síle 38 mm Olše, dvířka MDF potažená folii Antik. Všechny spoje jsou řešeny kolík o průměru 8mm+konfirmáty.

Na přání zákazníka je možné provést jakékoliv úpravy(rozměry, dřevina, vzhled). Vnitřek Skříněk je lamino Olše o síle 18 mm, záda bílá MDF.

Úchytky jsou kovové. Panty na dvířkách jsou od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou. Uvedená cena kuchyně na míru je bez spotřebičů, dřezu, baterie a úchytek.

Vnitřky zásuvek je lamino Olše o síle 18 mm na kovových pojezdech bez tlumení, dno je bílý sololak přibitý od spodu hřebíky a od spodu přišroubovány pojezdy.

Kuchyně na míru ANTIK byla vyrobena v rozměrech: hloubka-600 mm, délka-7770, výška-2200 mm.

Cena této kuchyně na míru

91.763,- Kč včetně DPH.


Popis kuchyně na míru - JAVOR

kuchyně na míru javor - materál olše kuchyně na míru javor - materál olše kuchyně na míru javor - materál olše kuchyně na míru javor - materál olše kuchyně na míru javor - materál olše

Tato kuchyň na míru je vyrobena korpusy lamino Javor o síle 18 mm, pracovní deska o síle 38 mm Magna rosso, dvířka MDF potažená folii Javor. Všechny spoje jsou řešeny kolík průměr 8mm+konfirmáty.

Na přání možné provést jakékoliv úpravy(rozměry, dřevina, vzhled).

Vnitřek skříněk lamino Javor o síle 18 mm, záda bílá MDF. Úchytky reling kovové. Panty na dvířkách jsou od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou. Cena kuchyně na míru je uvedena včetně spotřebičů. Vnitřek zásuvky lamino Javor o síle 18 mm na kovových pojezdech bez tlumení, dno je bílý sololak přibitý od spodu hřebíky a od spodu přišroubovány pojezdy. Zádová deska Javor.

Kuchyně na míru JAVOR je vyráběna v rozměrech podle dohody se zákazníkem.

Cena uvedené kuchyně na míru

123.809,- Kč včetně DPH.


Popis kuchyně na míru - VANILKA

y

Tato kuchyně na míru je vyrobena korpusy lamino Alabastr o síle 18 mm, pracovní deska o síle 38 mm Špalíček Afzelia, dvířka MDF potažená folii Vanilka. Všechny spoje jsou řešeny kolík průměr 8mm+konfirmáty.

Úchytky reling kovové. Panty na dvířkách od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou.

Zásuvky s tlumením a dojezdem od firmy Blum. Uvedená cena kuchyně na míru je bez zásuvek, dřezu, baterie a spotřebičů.

Kuchyně na míru VANILKA je vyráběna v rozměrech podle dohody se zákazníkem.

Cena uvedené kuchyně na míru

92.877,- Kč včetně DPH.
Popis kuchyně na míru - HRUŠEŇ mat.

kuchyně na míru vanilka - materiál lamino Alabastr kuchyně na míru vanilka - materiál lamino Alabastr kuchyně na míru vanilka - materiál lamino Alabastr kuchyně na míru vanilka - materiál lamino Alabastr kuchyně na míru vanilka - materiál lamino Alabastr
kuchyně na míru vanilka - materiál lamino Alabastr kuchyně na míru vanilka - materiál lamino Alabastr

Tato kuchyně na míru je vyrobena korpusy lamino Olše o síle 18 mm, pracovní deska o síle 38 mm Emporio Green, dvířka MDF potažená folii Hrušeň mat. Všechny spoje jsou řešeny kolík průměr 8mm+konfirmáty. Vnitřek skříněk lamino Olše o síle 18 mm, záda bílá MDF.

Úchytky kovové. Panty na dvířkách od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou. Zásuvky s tlumením a dojezdem FGV.

Na přání možné provést jakékoliv úpravy (rozměry,dřevina,vzhled). Cena popisované kuchyně na míru je uvedena včetně spotřebičů a veškerého vybavení.

Kuchyně na míru HRUŠEŇ mat. byla vyrobena v rozměrech - hloubka-600 mm, délka-9800, výška-2360 mm.

Cena uvedené kuchyně na míru

206.358,- Kč včetně DPH.


Popis kuchyně na míru - BUK

y kuchyně na míru buk - materiál lamino Alabastr
kuchyně na míru buk - materiál lamino Alabastr kuchyně na míru buk - materiál lamino Alabastr kuchyně na míru buk - materiál lamino Alabastr kuchyně na míru buk - materiál lamino Alabastr

Tato kuchyně na míru je vyrobena korpusy lamino Buk H 1582 o síle 18 mm, pracovní deska o síle 38 mm Buk H 1582, dvířka MDF potažená folii Buk. Všechny spoje jsou řešeny kolík o průměru 8mm+konfirmáty.

Vnitřek Skříněk je lamino Buk o síle 18 mm, záda bílá MDF. Vnitřky zásuvek je lamino Buk o síle 18 mm na kovových pojezdech bez tlumení, dno je bílý sololak přibitý od spodu hřebíky a od spodu přišroubovány pojezdy.

Úchytky jsou kovové. Panty na dvířkách jsou od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou.

Na přání možné provést jakékoliv úpravy (rozměry, dřevina, vzhled). Cena popisované kuchyně na míru je uvedena bez spotřebičů, dřezu, baterie a úchytek.

Kuchyně na míru Buk byla vyrobena v rozměrech: hloubka-600 mm, délka-6970, výška-2200 mm.

Cena uvedené kuchyně na míru

95.918,- Kč včetně DPH.


Popis kuchyně na míru - BANÁN

kuchyně na míru banan - lamino Žlutá Pastelová U107 kuchyně na míru banan - lamino Žlutá Pastelová U107 kuchyně na míru banan - lamino Žlutá Pastelová U107 kuchyně na míru banan - lamino Žlutá Pastelová U107 kuchyně na míru banan - lamino Žlutá Pastelová U107
kuchyně na míru banan - lamino Žlutá Pastelová U107 kuchyně na míru banan - lamino Žlutá Pastelová U107 kuchyně na míru banan - lamino Žlutá Pastelová U107 kuchyně na míru banan - lamino Žlutá Pastelová U107 kuchyně na míru banan - lamino Žlutá Pastelová U107

Tato kuchyně na míru je vyrobena korpusy lamino Žlutá Pastelová U107 o síle 18 mm, pracovní deska o síle 38 mm Špalíček Afzelia, dvířka MDF potažená folii Vanilka S. Všechny spoje jsou řešeny kolík průměr 8mm+konfirmáty.

Vnitřek skříněk lamino Žlutá Pastelová o síle 18 mm, záda bílá MDF. Zásuvky s tlumením a dojezdem od firmy Blum. Výklopy Blum Aventos HK.

Úchytky reling kovové. Panty na dvířkách od firmy Blum+tlumení s celoživotní zárukou.

Na přání možné provést jakékoliv úpravy (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena popisované kuchyně na míru je včetně dřezu, drátěného výsuvu, příborníku, baterie a spotřebičů Baumatic.

Kuchyně na míru Banán byla vyrobena v rozměrech: hloubka-600 mm, délka-11540, výška-2200 mm.

Cena uvedené kuchyně na míru

289.099,- Kč včetně DPH.


Popis kuchyně na míru - JAVOR - HRUŠEŇ

kuchyně na míru javor-hrusen - lamino Javor H 1887 kuchyně na míru javor-hrusen - lamino Javor H 1887 kuchyně na míru javor-hrusen - lamino Javor H 1887 kuchyně na míru javor-hrusen - lamino Javor H 1887 kuchyně na míru javor-hrusen - lamino Javor H 1887

Tato kuchyně na míru vyrobena korpusy lamino Javor H 1887 o síle 18 mm, pracovní deska o síle 38 mm Valentino F 148, dvířka MDF potažená folii Hrušeň. Zádová deska H 1887. Všechny spoje jsou řešeny kolík průměr 8mm+konfirmáty.

Vnitřek skříněk lamino Javor H 1887 o síle 18 mm, záda bílá MDF. Úchytky reling kovové. Panty na dvířkách od firmy Blum+tlumení s celoživotní zárukou. Zásuvky s tlumením a dojezdem od firmy Blum,Výklopy Blum Aventos HK.

Na přání možné provést jakékoliv úpravy (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena popisované kuchyně na míru je včetně Fragranitového dřezu a baterie,drátěného výsuvu,příborníku, bez spotřebičů. Sklo světlezelený lacobel 074, za sporákem černé kalené sklo.

Rohová Kuchyně na míru Javor+Hrušeň byla vyrobena v rozměrech: hloubka-600 mm, délka-4880, výška-2360 mm. V ceně je rohová sestava délka 1850 mm.

Cena uvedené kuchyně na míru

156.823,- Kč včetně DPH.


Popis kuchyně na míru - Bílá perlička

kuchyně na míru bílá perlička

Tato kuchyň je vyrobena korpusy lamino Bílá perlička W 980 tl.18mm, pracovní deska tl.38 mm H 1582 Buk, dvířka MDF potažená folii Bílá fládr. Všechny spoje jsou řešeny kolík průměr 8 mm slepeno bez viditelných šroubů .

Vnitřek skříněk lamino Bílá perlička tl.18 mm, záda bílá MDF. Úchytky kovové relingy . Panty na dvířkách od firmy Blum + tlumiče s celoživotní zárukou . Zásuvky standard Blum .

Na přání možné provést jakékoliv úpravy ( rozměry , dřevina , vzhled ) . Uvedená cena popisované kuchyně na míru je včetně nerezového dřezu MON 681 E , odsavače FTC 6032 GR X5 a baterie FG 9541 - vše Franke , bez spotřebičů . Zádová deska F 253 Břidlice .

Kuchyně na míru Bílá perlička byla vyrobena v rozměrech: hloubka - 600 mm, délka - 4430, výška - 2185 mm.

Cena uvedené kuchyně na míru

69.883,- Kč včetně DPH.


Popis kuchyně na míru - Bílá

kuchyně na míru - bílá kuchyně na míru - bílá kuchyně na míru - bílá

Tato kuchyň je vyrobena korpusy lamino Bílá 514 PE tl.18mm, pracovní deska tl.38 mm 6117 PE Břidlice Monreal , dvířka lamino Bílá 514 PE . Všechny spoje jsou řešeny kolík průměr 8 mm slepeno bez viditelných šroubů .

Na přání možné provést jakékoliv úpravy(rozměry, dřevina, vzhled).

Vnitřek skříněk lamino Bílá 514 PE tl.18 mm, záda bílá MDF. Úchytky kovové relingy . Panty na dvířkách od firmy Blum + tlumiče s celoživotní zárukou . Zásuvky standard Blum .

Uvedená cena popisované kuchyně na míru je včetně nerezového dřezu ETN 614 , odsavače FTC 6032 GR XS - vše Franke , bez spotřebičů . Zádová deska bílá U 104 . Dveře ke spíži 514 PE .

Uvedená kuchyně na míru byla vyrobena v rozměrech:
hloubka - 600 mm, délka - 4430, výška - 2185 mm


Cena uvedené kuchyně na míru

50.478,- Kč včetně DPH.


Popis kuchyně na míru - Buk + Vanilka

kuchyně na míru - buk a vanilka kuchyně na míru - buk a vanilka kuchyně na míru - buk a vanilka kuchyně na míru - buk a vanilka kuchyně na míru - buk a vanilka

Tato kuchyň je vyrobena korpusy lamino Bílá 514 PE tl.18mm, pracovní deska tl.38 mm 6117 PE Břidlice Monreal , dvířka lamino Bílá 514 PE . Všechny spoje jsou řešeny kolík průměr 8 mm slepeno bez viditelných šroubů .

Vnitřek skříněk lamino Bílá 514 PE tl.18 mm, záda bílá MDF. Úchytky kovové relingy . Panty na dvířkách od firmy Blum + tlumiče s celoživotní zárukou . Zásuvky standard Blum .

Na přání možné provést jakékoliv úpravy(rozměry, dřevina, vzhled).

Uvedená cena popisované kuchyně na míru je včetně nerezového dřezu ETN 614 , odsavače FTC 6032 GR XS - vše Franke , bez spotřebičů . Zádová deska bílá U 104 . Dveře ke spíži 514 PE .

Uvedená kuchyně na míru byla vyrobena v rozměrech:
hloubka - 600 mm, délka - 4431, výška - 2160 mm + ostrůvek.


Cena uvedené kuchyně na míru

141.665,- Kč včetně DPH.


Popis kuchyně na míru - Limetka

kuchyně na míru - Limetka kuchyně na míru - Limetka kuchyně na míru - Limetka kuchyně na míru - Limetka kuchyně na míru - Limetka
kuchyně na míru - Limetka kuchyně na míru - Limetka kuchyně na míru - Limetka kuchyně na míru - Limetka kuchyně na míru - Limetka
kuchyně na míru - Limetka kuchyně na míru - Limetka kuchyně na míru - Limetka

Tato kuchyň je vyrobena korpusy bílé lamino 113 SM tl.18mm, pracovní deska tl.38 mm F 105 Mramor Torano , dvířka U 630 ST 15 Limetková + ABS hrany tl. 2 mm + kulatinky, dále hliníkové rámečky Modena Lakomat.

Kování je použito od renomované firmy Kesseböhmer - výsuvná potravinová skříň s tlumením, výsuvný koš s držákem na pečící plechy, výsuvné koše Comfort s protiskluzovým dnem. Cena obsahuje 3 ks nosiče talířů od firmy Blum.

Vnitřek skříněk bílé lamino tl.18 mm + ABS hrany tl. 2 mm, záda bílá MDF. Úchytky kovové relingy nerez . Panty na dvířkách od firmy Blum + tlumiče s celoživotní zárukou . Zásuvky celovýsuvy s tlumením a dotahem Tandem box + blumotion od firmy Blum . Výklopy Blum Aventos HK a skládaný výklop Aventos HF . Všechny spoje jsou řešeny kolík průměr 8 mm slepeno bez viditelných šroubů.

Na přání možné provést jakékoliv úpravy(rozměry, dřevina, vzhled).

Uvedená cena popisované kuchyně na míru je bez dřezu a bez spotřebičů .

Uvedená kuchyně na míru byla vyrobena v rozměrech:
hloubka - 600 mm, délka - 3985 x1930 x 3870 , výška - 2300 mm.


Cena uvedené kuchyně na míru

270.081,- Kč včetně DPH.


Popis kuchyně na míru - Třešeň + Javor světlý Buk

kuchyně na míru - Třešeň + Javor světlý Buk kuchyně na míru - Třešeň + Javor světlý Buk kuchyně na míru - Třešeň + Javor světlý Buk kuchyně na míru - Třešeň + Javor světlý Buk

Tato kuchyň je vyrobena korpusy bílé lamino W 980 SM Platinum White tl.18mm, pracovní deska tl.38 mm 8326 RS Travertino Světlé , zástěna na zdi Travertino Světlé , dvířka H 3657 Třešeň tabák a H 1867 Javor krém + ABS hrany tl. 2 mm + kulatinky .

Dále kování od renomované firmy Kesseböhmer - výsuvné koše Comfort s protiskluzovým dnem . Panty na dvířkách od firmy Blum + tlumiče s celoživotní zárukou .

Zásuvky celovýsuvy s tlumením a dotahem Tandem + blumotion od firmy Blum . Skládaný výklop Aventos HF a výklop nad lednicí HK. Nad myčkou vedle lednice je 5 ks drátěných košů .

Všechny spoje jsou řešeny kolík průměr 8 mm slepeno bez viditelných šroubů . Vnitřek skříněk bílé lamino tl.18 mm + ABS hrany tl. 2 mm , záda bílá MDF. Úchytky kovové Muta .

Na přání možné provést jakékoliv úpravy ( rozměry , dřevina , vzhled ) .

Uvedená cena popisované kuchyně na míru je bez dřezu a bez spotřebičů.

Uvedená kuchyně na míru byla vyrobena v rozměrech:
hloubka - 600 mm, délka - 3100 x 1900 mm , výška - 2330 mm


Cena uvedené kuchyně na míru

106.408,- Kč včetně DPH.


Popis kuchyně na míru - Mechová a bílá perlička

kuchyně na míru - Mechová a bílá perlička kuchyně na míru - Mechová a bílá perlička kuchyně na míru - Mechová a bílá perlička kuchyně na míru - Mechová a bílá perlička

Tato kuchyň je vyrobena korpusy bílé lamino W 980 SM Platinum White tl.18mm, pracovní deska tl.38 mm F 299 Kinaba zelená , zástěna na zdi bílá W 980 ST2 perlička , dvířka H U 635 Mechová a W 980 ST2 Bílá perlička + ABS hrany tl. 2 mm + kulatinky .

Všechny spoje jsou řešeny kolík průměr 8 mm slepeno bez viditelných šroubů . Vnitřek skříněk bílé lamino tl.18 mm + ABS hrany tl. 2 mm , záda bílá MDF. Úchytky kovové relingy tyče . Panty na dvířkách od firmy Blum + tlumiče s celoživotní zárukou .

Zásuvky celovýsuvy s tlumením a dotahem Tandem + blumotion od firmy Blum . Skládané výklopy Aventos HF .

Na přání možné provést jakékoliv úpravy ( rozměry , dřevina , vzhled ) .

Uvedená cena popisované kuchyně na míru je včetně dřezu a bez spotřebičů .

Uvedená kuchyně na míru byla vyrobena v rozměrech:
hloubka - 600 mm, délka - 2060 x 2400 x 2330 mm , výška - 2230 mm .


Cena uvedené kuchyně na míru

92.480,- Kč včetně DPH.


truhlář reference

Materiály pro kuchyně na míru