NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
Kvalitní kuchyně se zárukou

Poskytované služby při výrobě kuchyně na míruÚroveň poskytovaných služeb odlišuje výrobce kuchyní na míru

poskytované služby při realizaci kuchyně na míru

Poskytované služby, jednota slov a činů při jednání se zákazníkem, otevřenost při sestavování cenové nabídky na výrobu kuchyně na míru, maximální snaha po uspokojení požadavků zákazníka, to jsou atributy, které charakterizují a odlišují jednotlivé výrobce kuchyní na míru a kuchyňského nábytku. Při realizace zakázky jejímž obsahem je výroba kuchyně na míru, platí více než, kde jinde, že když dva dělají totéž, není to vždy totéž.

Přesto, že sortiment používaných materiálů, spotřebičů, doplňků i používaných technologií pro výrobu kuchyní na míru jsou pro všechny výrobce stejné, přesto se u jednotlivých výrobců setkáte s rozdílnými dosaženými výsledky. Proto při výběru dodavatele na výrobu kuchyně na míru porovnávejte nejen cenu, ale především komplexnost přístupu k vaší zakázce, poradenství, profesionality, otevřenost v jednání a získané reference.

Poradenství je u nás nedílnou součástí poskytovaných služeb

poskytované služby při realizaci kuchyně na míru

Pokud se rozhodnete pro zadání zakázky na výrobu kuchyně na míru, s největší pravděpodobností budete potřebovat celou řadu aspektů kuchyně na míru prodiskutovat s odborníkem a nechat si poradit ve výběru vhodných materiálů, technologií, doplňků i celkovou koncepcí kuchyně na míru, aby vyhovovala maximálně Vašim požadavkům.

Neváhejte se na nás obrátit, jsme připraveni při zadání zakázky na výrobu kuchyně na míru Vám bezplatně poradit, poskytnout pomoc s řešením kuchyně na míru, zpracovat návrh kuchyně na míru a nezávaznou cenovou nabídku, následně zpracovat projekt kuchyně na míru, případně zajistíme vypracování 3D návrhu kuchyně na míru s využitím speciálních programů na PC. Na co by jste při plánování kuchyně na míru neměli zapomenout, naleznete v přiloženém check-listu.

Rozsah poskytovaných služeb při realizace kuchyně na míru

poskytované služby při realizaci kuchyně na míru

Jako firma s bohatými a dlouhodobými zkušenostmi ve výrobě kuchyní na míru, kuchyňského nábytku i ostatního kusového nábytku, jako jsou skříně, postele, stoly a atypický nábytek, si plně uvědomujeme nezbytnost poskytování služeb. Dnes již nestačí kuchyni na míru jen vyrobit, předat ji zabalenou zákazníkovi a zinkasovat peníze. Zákazníci většinou očekávají celou škálu služeb spojených se zakázkou a často jsou to právě poskytované služby, které vedou zákazníka k rozhodnutí zadat výrobu u toho dodavatele, který poskytuje tyto služby komplexně s požadovanou úrovni a kvalitou.

Charakteristika poskytovaných služeb u naší firmy

Při poskytování služeb v rámci zakázky na výrobu kuchyně na míru se vždy zaměřujeme na konkrétního zákazníka a poskytované služby přizpůsobujeme maximálně jeho požadavkům. Individuální přístup k zákazníkovi vede většinou k jeho spokojenosti a utvrdí jeho přesvědčení, že vybral kvalitního dodavatele ke kterému se bude rád vracet.
Podrobnou charakteristiku jednotlivých služeb naleznete na ostatních podstránkách.


Materiály pro kuchyně na míru