NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
Kvalitní kuchyně se zárukou

Informace o firmě


Představení firmy - Truhlářství Petříček

Truhlářství Petříček bylo založeno již v roce 1928. Dnes se jedná o čtvrtou generaci truhlářů, kteří nejen stále čerpají z dobrého jména a letitých zkušeností svých předchůdců, ale také rozšiřují výrobu o nové prvky. Firma se nachází v oblasti Vysočina, poblíž města Havlíčkův Brod. V současné době sídlíme ve vlastní, nové provozovně, která je celá vybavena novým zařízením a strojovým parkem, potřebným pro veškerou naši činnost. Nové a kvalitní strojové vybavení nám umožňuje realizovat jak kusové zakázky, tak i rozsáhlé zakázky pro firmy a organizace. Flexibilitou našich schopností se snažíme vyhovět Vašim přáním i požadavkům trhu.

Naším cílem je maximálně spokojený zákazník

Dle Vašich požadavků, nápadů a návrhu jsme schopni zpracovat takřka jakoukoliv zakázku. Můžeme se pochlubit značným množstvím spokojených zákazníků a řadou kvalitních výrobků. Část naší produkce si tímto dovolujeme Vám představit na tomto webu. Specializace na zakázkovou výrobu jakéhokoliv nábytku dle představ zákazníka.

Zakázky realizujeme formou zakázkové výroby - vše podle přání a specifických požadavků zákazníka. Náš výrobní sortiment zahrnuje výrobu veškerého bytového, firemního, hotelového a restauračního nábytku především z masivu a lamina.

Pracujeme pro zákazníky v ČR i v zahraničí

Za dobu působení firmy jsme uspokojili řadu jak malých zákazníků, tak velkých firem, hotelů, penzionů a obchodů po celé ČR. Máme také bohaté zkušenosti s výrobou a dodávkami na export, zejména do Německa. Také jsme vybavovali celý dům nábytkem do Belgie. Vyráběli jsme také voskovaný nábytek do Holandska. Jako málokterá firma prodáváme své výrobky za velkoobchodní ceny.

Cílem naší firmy je maximální uspokojení všech zákazníků, kteří projeví zájem o námi vyráběný nábytek. V případě Vašeho zájmu o naše výrobky, jsme připraveni i Vám se plně věnovat.

Martin Petříček
majitel firmy


Materiály pro kuchyně na míru